Ekologia na matmie? Czemu nie! Dziś na lekcji matematyki poruszyliśmy temat ekologii na Ziemi m.in. emisję CO2, zużycie plastiku i wody. Uczniowie obliczali średnią, medianę oraz rysowali wykres słupkowy. Zastanawiali się „Jak możemy wykorzystać matematykę, by pomagać środowisku?”
kwi 24, 2026 | Aktualności