Wczoraj miała miejsce kolejna odsłona naszego szkolnego TYGODNIA EKOLOGICZNEGO. DZIEŃ ZIEMI najlepiej obchodzić poprzez praktyczne działania ekologiczne: sprzątanie okolicy, sadzenie drzew, rezygnację z samochodu, używanie wielorazowych opakowań oraz segregację odpadów. Warto edukować się, ograniczać marnowanie żywności, wybierać produkty lokalne i oszczędzać wodę oraz energię. My z tej okazji w ramach wczorajszych spacerów postanowiliśmy posprzątać choć w małym stopniu nasz okoliczny las. Z uwagi naszą zdrowotną kondycję – nasz wkład w sprzątanie lasu nie był może ogromny – ale jesteśmy dumni, że podjęliśmy to wyzwanie i wynieśliśmy z lasu kilka worków śmieci!
kwi 24, 2026 | Aktualności