8 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowia.  Jest to jednocześnie Dzień Pracowników Służby Zdrowia, obchodzony zwyczajowo 7 kwietnia, w rocznicę powstania WHO – Światowej Organizacji Zdrowia.

W naszej szkole jest przede wszystkim święto poświęcone wszystkim pracownikom naszego oddziału. Chcemy w tym dniu szczególnie podziękować za ich pracę i wkład w ratowanie zdrowia pacjentów Oddziału I.

Tegoroczne obchody rozpoczęły się przed południem. Pierwszym punktem uroczystości było przedstawienie na temat zdrowia, przygotowane przez uczniów. Oprawę muzyczną zapewniły dwie koleżanki z otwockich szkół – Natalia i Zosia. Po występach, p. Dyrektor M. Dąbkowska złożyła życzenia i podziękowania pracownikom oddziału dla dzieci.

Szczególnym prezentem był krótki koncert w wykonaniu Zosi Kozłowskiej, utalentowanej otwockiej uczennicy, przy akompaniamencie Natalii Ciszek.

Na zakończenie pierwszej części był poczęstunek dla wszystkich – tradycyjne czeczeńskie ciasto, przygotowane przez mamę jednej z uczennic.

Druga część obchodów Dnia Zdrowia odbyła się po obiedzie. Były to warsztaty plastyczne. Uczestnicy – lekarze, pielęgniarki, pozostały personel i rodzice mogli samodzielnie wykonać jajko w technice decoupage albo drobną biżuterię.

Serdecznie dziękujemy uczniom naszej szkoły za przygotowanie całej uroczystości.

Wszystkim pracownikom naszego Szpitala życzymy zdrowia, szczęścia i zadowolenia z pracy 🙂

Skip to content