Informator Budżetu Obywatelskiego Mazowsza  Kliknij

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, proszę o wykorzystanie przesłanych w załączeniu materiałów marketingowych na stronach internetowych oraz profilach społecznościowych prowadzonych przez Państwa. Materiały promocyjne dotyczą naboru projektów, który trwa do 13 stycznia 2023 r.

Liczę na Państwa wsparcie i zaangażowanie w promocję kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Wierzę, że będzie to miało realne przełożenie na liczbę napływających projektów i budowanie wizerunku Budżetu Obywatelskiego Mazowsza wśród mieszkańców województwa. 

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego Mazowsza są dostępne na stronie bom.mazovia.pl lub w Biurze ds. Budżetu Obywatelskiego Mazowsza i Dostępności. Zachęcamy do zapoznania  się z informatorem Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – kompendium wiedzy o BOM przygotowanym na tegoroczną edycję, który stanowi załącznik do pisma.

Dziękujemy również za wsparcie okazane przez Państwa do tej pory: wywieszenie plakatów czy udostępnianie informacji o BOM w Państwa mediach społecznościowych. 

Skip to content